Waiting4


Waiting4… Pamiętnik Staraczki – dlaczego? 
Na co dzień staramy się o wiele rzeczy… Żeby być dobrymi ludźmi, żeby znaleźć pracę, żeby się spełniać w tym co robimy, żeby mieć dom, posiadać fantastyczną rodzinę, mieć dzieci, być wspaniałymi rodzicami czy po prostu szczęśliwymi osobami… 
Pamiętnik Staraczki to miejsce w którym chcę opisywać swoje starania na różnych etapach życia. W tym momencie to chyba te najbardziej kojarzące się ze słowem „starać się” – starania o dziecko. Nie wiem ile ten etap w moim życiu będzie jeszcze trwał. Na razie trwa od stycznia tego roku, więc mam już za sobą pewien bagaż doświadczeń. Dla niektórych będzie to nic, dla innych długi okres czasu. Jednak kobieta starająca się choćby kilka miesięcy, zna ból rozczarowania… I będzie wiedziała o czym mówię. 
Waiting4 bądź jak kto woli waiting for… gdyż ciągle wierzę i czekam na ten mój mały cud. 
Można powiedzieć, że jest to blog o budowaniu i tworzeniu rodziny, w tym momencie o staraniach o dziecko, i często związanych z nimi, trudnościami. Kiedyś mam nadzieję, że będę mogła pisać o ciąży, macierzyństwie, rodzicielstwie i szczęściu, jakie się z nimi wiąże.
Kategoria Bloga: osobisty, 
, macierzyństwo, pamiętniki, starania o dziecko
Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment