OliwKamilaJesień!

Pomysły na nowe zdjęcia !

Jesień się zaczęła , da się odczuć . 
Zimno , mokro i ponuro ...  
Moja ulubiona pora roku jest lato ze względu na to ze mamy 2 miesiące  wolnego + nie trzeba zakładać na siebie gore ubrań + jest to taki czas w którym świeże powietrze i przebywanie poza domem jest wskazane .
Ale co jest Jesienią dla mnie inspirującego ?


 Dużo  kolorowych liści , kasztany które jako każdy z nas będąc dzieckiem uwielbiał zbierać , urok jaki ma każdy park i kolory jakie nas otaczają .
Wiec są  plusy i minusy tej pory roku . 

Ja chciałabym wam pokazać dobre strony jesieni na moich zdjęciach , Tym razem Ja i Kamil będziemy robić zdjęcia ;)


O każdej porze roku można zrobić dużo super ująć jeżeli ma się wyobraźnie i chęć zabawy przed obiektywem można stworzyć jeszcze więcej . 
Ja wpadłam na pomysł żebyśmy trochę pobawili się na tych zdjęciach , przebrali się  i także odwiedzili pewne miejsca w Poznaniu , największy urok miały dwa takie miejsca : Botanik i Lasek Marceliński. Czyli sama natura i krajobrazy.

 Ale postaram się tez wam pokazać jak ubieramy się w tym okresie jesiennym .

Trafiliśmy na słoneczną pogodę , trochę popadało ale nie przeszkodziło to nam w niczym .Botanik to miejsce gdzie jest bardzo dużo różnych rodzai roślin , drzew i kwiatów . 

Najpiękniejsze co tam zobaczyłam było drzewo które ma wszystkie kolory jesieni : pomarańczowe , zielone , żółte i brązowe . I tam zrobiliśmy najwięcej zdjęć . Po drodze spotkaliśmy wiewiórkę ale nie udało nam się jej dogonić i zrobić zdjęcia ;c .Lasek Marceliński - dużo wolnej przestrzeni , gęsty las , jezioro . Tam spędziliśmy mało czasu ponieważ tym razem nie widzieliśmy tam nic co przykuło by naszą uwagę do zrobienia zdjęć prócz wąskich dróżek w śród drzew . 

Kategoria Bloga: Fotografia

Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment