Serafik
Co byś zrobił gdybyś dowiedział się, że w twoich żyłach płynie krew anioła? A co kuriozalne, że to również krew zabójcy? Możesz zabijać w dobrym celu, czy to cię przyciągnie? A może to, że jesteś silniejszy od innych, szybszy i czujniejszy? 
Oczywiście, że nie musisz tego robić. Wielu zrezygnowało, ale dwa razy tyle zasmakowało i już nie potrafi rozstać się ze swoim świętym nożem, na którym znalazła się krew nie jednego i nie zawsze winnego, ale znowu to samo ostrze uratowało twojego przyjaciela. 
Czy potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność za ludzkie życie i wyzbyć się wszechobecnego poczucia winy? 
To właśnie świat Nocnych Łowców. Każdy z nich ma inny powód by przez cały czas nosić runy na ciele. Poszukują sprawiedliwości, zemsty, adrenaliny, nowych doznań, a czasem nawet samych siebie. Odrywają się od dotychczasowej wygody, rzucają szkoły, obiecującą przyszłość i biorą do ręki miecz. 
I tak zaczyna się twoja przygoda. Na twoich barkach spoczywa duża odpowiedzialność, na każdym kroku jakaś przeszkoda, ale na szczęście masz obok takich jak ty którzy nie pozwolą ci upaść. W odpowiednim momencie załapią cię za rękę i ochronią. 
Miłość, przyjaźń, zabawa, ale też mnóstwo tajemnic i przelanej krwi – czy wchodzisz w to?

Kategoria Bloga
: Opowiadania Fan Fiction
Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment