Zielona Małpa

                             Zielona Małpa


Cześć, jestem Patrycja Gratka i możesz nazywać mnie Małpą. Ale tylko wielką literą. W końcu nie jestem zwykłą naczelną.
Czytam książki, odkąd sięgam pamięcią. Oglądam seriale, odkąd sięgam pamięcią. Piszę, odkąd nauczyłam się skrobać literki na papierze. Świat fikcyjny towarzyszy mi od zawsze i pozwala oderwać się od rzeczywistości, która nie zawsze spełnia moje oczekiwania.

Mój blog powstał 19. listopada 2012 roku na Onecie, a jako Zielona Małpa funkcjonowałam już wtedy dwa lata na forum Paranormalne.pl. Tak, jestem z tych, co wierzą w kosmitów i czerpią przyjemność z wszystkiego, co tajemnicze i mroczne. Nasze ścieżki rozeszły się, kiedy odkryłam, że ta wiedza tajemna powoduje u mnie spadek nastroju. Ostatnio jednak powróciłam w znane mi rejony i czuję się w nich jak u siebie w domu.

Generalnie lubię literaturę i seriale. Szczególnie te kryminalne, ale chętnie zagłębiam się także w innych tematykach. Lubię nimi nasiąkać i żyć dodatkowym, wymyślonym życiem. Nie tracę jednak gruntu pod nogami. Wbrew mojemu zamiłowaniu do fikcji i zjawisk paranormalnych uważam się za realistkę. Lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik ale nie płaczę nad niedoskonałościami. Chyba, że tymi na mojej twarzy.
 

Kategoria Bloga: Osobisty


Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment