Burzowe światło

                             Burzowe światłoBurzowe światło nie jest moim pierwszym ani ostatnim blogiem. Kilka lat temu, jeszcze na Onecie, prowadziłam stronę z recenzjami książek, którą niestety musiałam zamknąć na cztery spusty. Teraz postanowiłam do tego wrócić, jednocześnie poszerzając horyzonty. Wtedy byłam dzieckiem, które dopiero kształtowało swój warsztat w pisaniu recenzji. Myślę, że teraz przychodzi mi to o wiele łatwiej, że dobieram znacznie lepsze słowa. Chciałabym, żeby moje recenzje czytało się z przyjemnością.
Tym razem zajmę się nie tylko literaturą, ale również mangą i anime. Dlaczego? Ponieważ chciałabym móc wyrazić swoje zdanie, podzielić się nim z kimś, znaleźć kogoś, kto chciałby ze mną na ten temat porozmawiać. Wiele opinii w moim odczuciu jest krzywdzących, więc odzywa się we mnie poczucie obowiązku, aby podnieść rękę i zaprzeczyć, podjąć temat. Jednocześnie niektóre wychwalane dzieła wydają mi się po prostu złe. O ile w temacie książek jestem w pewnym sensie obeznana, tak na temat muzyki lub kreski w mandze i anime mogę wypowiadać się jedynie subiektywnie i nieprofesjonalnie. Ale myślę, że tacy amatorzy jak ja też są potrzebni.
Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby książkami zainteresowały się osoby, które na co dzień nie mają z nimi zbyt wiele wspólnego. Chciałabym poszerzać ludzkie horyzonty.Kategoria Bloga
: Książki
Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment