Moje Pisarstwo

                              Moje Pisarstwo

Rok 2002. Po otrzymaniu amerykańskiego obywatelstwa przez Tomasza i Roksany oraz znalezieniu pracy i domu w końcu wzięli ślub w kościele adwentystycznym. Podczas ceremonii pojawiła się grupa znajomych z ekspedycji, Roger z Janet oraz rodzeństwo Tomasza oraz rodzice Roksany. Druhnami Roksany były Karolina i Sylwia. Ceremonię przeprowadził pastor Marcin.
Ślub odbył się z godnie planem i potem po mszy wszyscy przenieśli się na wesele, gdzie goście bawili się do rana. Oficjalnie Roksana przyjęła nazwisko Tomasza i są oficjalnie małżeństwem. Roger zapytał młodą parę, czy nie planują dzieci, więc Tomaszowi i Roksanie nie śpieszy im się do posiadania dzieci.
W 2003 roku Tomasz odwiedził uniwersytet, gdzie pracuje Roger i rozmawiali o przygotowaniach do ślubu z Janet. Skoro Roger ma córkę Nancy i syna Terry planuje powiększenie rodziny. Wcześniej otrząsnął się od śmierci swojej pierwszej żony. Tomasz pracuje jako kierowca ciężarówki. Roksana kończy studia psychologiczne. Para planuje dzieci w ciągu trzech lat.


Kategoria Bloga
: Opowiadania


Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment