Open'er 2015

        Open'er 2015 Dzien 1


Tegoroczny festival to juz 14 z kolei który przyciąga rzesze fanów . 
Nie zabrakło zmian w tegorocznej odsłonie Open'era
zniknęła jedna scena zwana here and now stage , a zarazem powiększyła sie Aleter Stage .
Medialna scena przeniosła sie z lewej na prawą , taka mała zmiana Pierwszego dnia zagrali miedzy innymi 

Irlandzki Dublin (Kadaline) który zapisał się wielkimi literami w historii muzyki. Choć właściwie była to tylko jedna litera i towarzysząca jej cyfra. 35 lat po debiucie U2, w stolicy Irlandii powstała formacja Kodaline (przez kilka lat funkcjonująca pod nazwą 21 Demands), która pierwszy raz pojawi się w Polsce w ramach Open’er Festival. Kodadline swój repertuar opierają miedzy innymi na fuzji indie-rocka
Nie zabrakło również 
Nowojorskiego  hip hop dawno nie miał tak wyrazistej postaci na Open festiwalu , jak A$AP Rocky. Wyrazistej, utalentowanej i zaangażowanej w kilka dziedzin na raz. Bo A$AP Rocky to nie tylko raper, ale także producent (ukryty pod pseudonimem Lord Flacko), szef wytwórni A$AP Worldwide, reżyser i projektant mody. 

Nie możemy równiez zapomnieć o Modest Mouse to jedna z tych grup, które mają status kultowej i całkowicie na niego zasługują. W Polsce jeszcze nigdy nie koncertowali. Najbliżej byliśmy dwa lata temu, ale zespół ostatecznie odwołał całą europejską trasę w tym koncert na Open’erze. Dotrzymali słowa o powrocie i tak sie właśnie stało !


Oraz Gwiazda Drake  tego lata zagra w dwóch europejskich miastach. W Londynie i w Gdyni. Po raz pierwszy wystąpił w Polsce i w tej części Europy!

 Była w jego wykonaniu  to wyłącznie czysta kurtuazja, bo nie ma obecnie drugiego artysty, który łączy ogromną światową popularność z uznaniem ze strony najbardziej wymagających środowisk muzycznych i sukcesem artystycznym

                                     Darke
A$AP ROCKY


Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment