Paulina&Monika Blog


Nazywam się Paulina. Od siedemnastu lat mieszkam w Gdańsku.

Jestem osobą, która stara się być jak najbardziej pozytywną i uśmiechniętą. Jak u każdego, bywają momenty, że ten uśmiech znika z mojej twarzy, ale po jakimś czasie zawsze wraca. Należę do osób, które kochają życie, które cieszą się każdą jego chwilą. Nigdy nie tracę nadziei, walczę do samego końca. Spełniam swoje większe lub mniejsze marzenia, które czynią mnie jeszcze szczęśliwszą. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Nie należę do nastolatek, które obchodzą tylko włosy, paznokcie czy chłopcy. Ja należę do tych, które cenią wszystko, co mają, dla których życie jest wartością nadrzędną.

Jeśli chodzi o gusta… Mam swój własny styl. Gustuję w klasycznych kolorach. Interesuję się fotografią, sportem, no i oczywiście, blogowaniem. Od niedawna ciągnie mnie również do gotowania. Słucham popu, rapu i hip-hopu. Uwielbiam czytać i oglądać seriale.

Na moim blogu staram się zainteresować Was swoimi przemyśleniami na różne tematy, a także zmotywować do dobrego, szczęśliwego życia. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
Kategoria BlogaDla nastolatek
Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment