Geekwoman

                       GeekwomanChcę tu prezentować różne własnoręcznie zrobione przedmioty, wykaligrafowane sentencje, rysunki i mapy i tak dalej. Pomysłów mam wiele, więc i wpisów na pewno nie zabraknie.

Wśród wielu różnych moich zainteresowań jest także szeroko pojęte rękodzieło, a przede wszystkim kaligrafia, haft krzyżykowy i introligatorstwo. Szczególnie lubuję się w ornamentach celtyckich i geometrycznych, więc powinno być różnorodnie.

Chciałabym także, aby na tym blogu znaleźli coś dla siebie wielbiciele fantastyki. Może któryś z moich projektów Wam się spodoba? Może będziecie chcieli jakąś rzecz dla siebie? Jeśli tak się stanie, piszcie śmiało!

W tym miejscu chcę również poinformować, że wszystkie teksty oraz projekty zamieszczone na tym blogu są moją własnością (o ile nie napisałam inaczej), a ich wykorzystywanie bez mojej zgody jest zabronione.

Fantastyczny blog recenzencko-rękodzielniczy dla geeków i nie tylko. Tu znajdziesz recenzje książkowe, filmowe i gier planszowych, a także rękodzieło nawiązujące do fantastyki. 

Zapraszam.
Kategoria Bloga
Rękodzieło
Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment