My dream time with you...
Historia bloga opowiada o życiu pewnej dziewczyny. 

Żyła normalnie, aż zdarzyła się pewna tragedia. Julia straciła rodziców w wieku dziesięciu lat. Stało to się rzekomo w Egipcie podczas zamachu, ale w przyszłości mroczna prawda wyjdzie na jaw (to znajdziemy w późniejszych rozdziałach). 

Od tego czasu jej życie zmieniło się zupełnie. Teraz jej prawnym opiekunem stała się ciocia ze strony matki. Dziewczyna wcześniej prawie jej nie znało, słyszało tylko co nieco o kobiecie od mamy. 

Ona nie interesuje się zbytnio dzieckiem. Co prawda załatwia jej potrzeby materialne, a nawet daje jej wiele pieniędzy do własnego wykorzystania, ale psychicznie nie jest ani trochę związana z siostrzenicą.

 Dziecko jest osamotnione i nie ma osoby, z którą mogłaby porozmawiać. Dziewczynka musi sobie radzić sama. Julia mieszka w Polsce, za to jej ciocia zawsze jest za granicą, albo w pracy, lub też podróżuje po świecie. Dziewczyna dobrze sobie radzi, ale nadal nie może sobie znaleźć miejsca. Po drodze wpadła w złe towarzystwo, ale w porę się opamiętała.

 Gdy bohaterka dorasta, musi z woli opiekunki przeprowadzić się do jej domu w Londynie, bo nie ma ona potrzeby posiadać czegoś w ojczystym kraju. Julia chcąc czy też nie przenosi się do Wielkiej Brytanii. Tam spotyka ją kilka niezwykłych i także niebezpiecznych przygód...


Kategoria Bloga
: One Direction

Udostepnij na Google Plus

Sugestia

Zapraszamy do zajrzenia również na inne blogi o podobnej tematyce
    Blogger Comment
    Facebook Comment